Naše služby

  • ROPID

SOCIETA o.p.s. poskytuje v rámci Pražské integrované dopravy přepravu pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P na území Hlavního města Prahy a v obcích prvního tarifního pásma, klientům s trvalým bydlištěm v Praze nebo v prvním tarifním pásmu. Cenu přepravy a seznam obcí prvního tarifního pásma naleznete v sekci  „ceníky - Ropid“.

  • Komerční přeprava zdravotně znevýhodněných občanů po telefonické objednávce

Zajišťujeme plnohodnotnou službu dopravy lidem s omezenými možnostmi pohybu tak, aby se mohli v plné míře zapojit do běžného života a zajistit jim tímto šanci na veškeré další služby jak zdravotní, tak kulturně společenské. Přepravu poskytujeme převážně v Praze a jejím okolí, lze si však domluvit přepravu i v rámci celé České republiky i Evropy. Cena přepravy je stanovována individuálně a je smluvní.

  • Individuální komerční přeprava zdravotně znevýhodněných občanů

Poskytujeme i individuální dopravu na soukromé, kulturní, sportovní a společenské akce.

Po dobu přepravy mohou naši řidiči zároveň bezplatně poskytnout služby individuální asistence. Cena přepravy je stanovována individuálně a je smluvní.

  • Zajištění fakultativních poznávacích výletů, škol v přírodě jak v ČR tak v zahraničí

Zajistíme poznávací trasy krás ČR dle požadavků klientů, zajistíme školy v přírodě, výlety pro děti a další volnočasové aktivity.

Smluvní přepravní podmínky naleznete  zde .

Dodatek ke smluvním přepravním podmínkám naleznete zde.

Ceníky ROPID naleznete zde.

Přepravu zajišťujeme vozy VW a Mercedes, které jsou variabilně přizpůsobeny pro přepravu jak vozíčkářů, tak pro přepravu chodících klientů. Naše vozidla disponují elektrickými zdvižnými plošinami, zajišťující pro posádku i osoby přepravované maximální komfort při manipulaci s vozíkem, přičemž vozíčkář zůstává po celou dobu nakládky a jízdy ve svém vozíku. Vozidla jsou plně klimatizována, mají nezávislé topení, jsou osazeny speciální podlahou pro bodové zajištění zdravotnických pomůcek. Po dobu přepravy jsme schopni zapůjčit náhradní mechanický invalidní vozík a pro děti autosedačky nebo podsedáky.