Festival respect

 

 

V sobotu 31. července 2010 proběhl v areálu Rehabilitačního ústavu Kladruby třetí ročník setkání všech příznivců motocyklů. Tentokrát byla tato akce podporována také společností SOCIETA o.p.s., která nabídla všem handicapovaným účastníkům odvoz na akci a samozřejmě i zpět do Prahy. Navíc po celý den byl k dispozici jeden vůz společnosti i s řidičem, který na požádání předvedl možnosti vozu a ukázky převozu s bezpečným zajištěním převážené osoby.

Adrenalin bez barier a Prague indoore paintball (P.I.P.) spustili nový projekt Paintball bez bariér, který na festivalu propagovali. Tento projekt podporuje i společnost SOCIETA o.p.s. Jedná se nejen o paintball, ale všeobecně o odbourání bariér. A právě díky spolupráci Paintball bez bariér a SOCIETA o.p.s. mohli na letošním festivalu Respekt 2010, hrát paintball i lidé s tělesným postižením.

Tváří letošního setkání byl Lukáš Šembera, motocyklový závodník, který se po úraze také ocitl na vozíku. Také on využil možnosti prohlédnout si vůz naší společnosti a zahrál si paintball. Z dalších „známých“ tváří, které podpořili náš společný projekt „Paintball bez barier“, a byli přítomni na letošním setkání, bych mohl jmenovat herce Honzu Potměšila a Honzu Tomka, speakera radia Beat a velkého příznivce všech aktivit handicapovaných.

Vystupoval zde David Koller s Kollerbandem, kapela Bad Name se zpěvákem Petrem Poláčkem a skupina Vysoký napětí.

Zlatým hřebem večera byla bezesporu ohnivě-laserová show skupiny Infinitos, let horkovzdušným balonem a travestishow. Po celou dobu setkání se čepovalo nealkoholické pivo a vůbec celý den proběhl ve znamení bezalkoholických nápojů.

 

         

Úvod

Dispečink
s nepřetržitou službou

TELEFON :
+420 778 007 858

E-MAIL :
dispecink@societa.cz

SMS BRÁNA PRO NESLYŠÍCÍ :
+420 778 007 858