Doprava

Zajišťujeme plnohodnotnou službu dopravy lidem s omezenými možnostmi pohybu tak, aby se mohli v plné míře zapojit do běžného života a zajistit jim tímto šanci na veškeré další služby jak zdravotní, tak kulturně společenské. Přepravu poskytujeme převážně v Praze a jejím okolí, lze si však domluvit přepravu i v rámci celé České republiky i Evropy.
Naše klienty vozíme nejčastěji do denních stacionářů pro děti se zdravotním či mentálním postižením, do domovů pro seniory, do chráněných dílen, do zdravotnických zařízení, do rehabilitačních center a lázní, na úřady, na běžná i odborná vyšetření k lékaři.
 
Poskytujeme i individuální dopravu na soukromé, kulturní, sportovní a společenské akce.
Po dobu přepravy mohou naši řidiči zároveň bezplatně poskytnout služby individuální asistence.
 
Přepravu zajišťujeme vozy, které jsou vybaveny pro přepravu až šesti invalidních vozíků. Kombinace sedadel spolu s možností upevnění vozíků poskytuje variabilní řešení převozu klientů. Naše vozidla disponují elektrickými zdvižnými plošinami Recon, zajišťující pro posádku i osoby přepravované maximální komfort při manipulaci s vozíkem, přičemž vozíčkář zůstává po celou dobu nakládky a jízdy ve svém vozíku. Vozidla jsou plně klimatizována, kromě elektrických plošin disponují i GPS systémem a čipovými kartami, navigacemi, schůdky pro snadnější nastupování do vozů, v případě potřeby zajišťujeme pro méně pohyblivé klienty schodolez a náhradní invalidní vozík, pro děti autosedačky. Ke komfortnímu vybavení vozů patří i hygienické potřeby.
 
Zaměstnanci autodopravy jsou osoby s různým stupněm zdravotního postižení, které pracují na pozici řidič dopravy raněných a nemocných. Naši řidiči procházejí odborným školením a rekvalifikací.  
 
SOCIETA o.p.s. poskytuje v rámci Pražské integrované dopravy přepravu pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P s trvalým bydlištěm v Praze nebo v prvním tarifním pásmu. Cenu přepravy a seznam obcí prvního tarifního pásma naleznete v sekci  „ceníky - Ropid“.
Z důvodu kapacity je nutné objednat si přepravu co nejdříve dopředu.
 
Smluvní přepravní podmínky naleznete  zde .
Dodatek ke smluvním přepravním podmínkám naleznete zde
 

 

 

 

Naše výjezdní vozidla
   


                           

Mercedes benz sprinter 

 
 
 
 
 
Vybavení vozidel naleznete zde
Úvod

Dispečink
s nepřetržitou službou

TELEFON :
+420 778 007 858

E-MAIL :
dispecink@societa.cz

SMS BRÁNA PRO NESLYŠÍCÍ :
+420 778 007 858